Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Narutonu RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk Eğitim

+4
Ravelle Kazuma
İnzar
Edward
Admin
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 762

İlk Eğitim - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 10:06 pm

Keita başarmıştı!.Hocası Onu alkışlayıp yanına gitti ve kalın bir ses ile:

-Şİmdi GÖl Eğitimine gel bakalım!.Hahaha!.Diyerek pis kahkahalar atmaya başladı.Hemen Keitanın KOlundan tuttu ve GÖle Işınlandılar.Yüksek bir ses ile:

-Suyun Üstüne Yürümeye Çalış!.Suda yürürken,Suyun Berraklığını saflığını ve Temizliğini hissetmeye Çalış!.TÜm çakranı bu sefer ayaklarında Topla!.
http://narutorpg.hareketforum.com
Uchiha Keita

Uchiha Keita

Tecrübe Puanı : 568

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 10:21 pm

Siteyi Terk Etti....

En son Uchiha Keita tarafından C.tesi Şub. 20, 2010 1:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
İnzar

İnzar

Tecrübe Puanı : 1114

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 12:22 am

Keita bu sefer başaramadın ama az daha oluyordu tekrar dene, frozen sende başaramadın tekrar dene.
Uchiha Keita

Uchiha Keita

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 3:19 am

Siteyi Terk Etti....

En son Uchiha Keita tarafından C.tesi Şub. 20, 2010 1:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 3:27 am

Bu sefer başarmıştın keita, Sakatu-sensei seni kolundan tutup bir ağacın altına oturtu ve ardından sana "bu son ama en zor aşama" dedi ardından omzuna chakraya duyarlı bir kağıt koydu ve anlatmaya başladı "Şimdi yapman gereken sadece zinhindekileri kafandan atıp sadece chakrana odaklanmak eyer bunu başarırsan omzundaki kağıtlar uçucaktır ama unutma bu aşama çok zordur iyice konsantre olman gerekir ve hiç birşey düşünmemen gerekiyor" dedi ve konuşmasını bitirdi.
Uchiha Keita

Uchiha Keita

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:14 pm

Siteyi Terk Etti....

İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:18 pm

Rp Out: Başta burdan başlamışsın genin olana kadar burada kalıcaksın genin olduktan sonra köyden kaçıp akagakureye gidebilirsin.
Uchiha Keita

Uchiha Keita

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 9:47 pm

Siteyi Terk Etti....

İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 9:57 pm

Olmadı tekrar dene.
Uchiha Keita

Uchiha Keita

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 11:05 pm

Siteyi Terk Etti....

En son Uchiha Keita tarafından C.tesi Şub. 20, 2010 1:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 11:07 pm

bu sefer başardın, sakatu sensei sana "Afferim evlat şimdi kinci sınıfa" der.
Natsu Senju

Natsu Senju

Tecrübe Puanı : 143

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:44 pm

Natsu merdivenleri çıktı..Bir kaç jounin gördü konuşuyorlardı..İçinden "Bir qün bende onlar qibi olucam" dedi ve qülümseyerek geçti..Sınıfı uzun süre aradı bulamayınca..Bir jounine sordu jounin ona sınıfın yerini gösterdi..Biraz utanarak ve çekinerek sınıfı çaldı..Ve beklemeye başladı..[i]
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 4:18 pm

Sakatu-sensei yeni gelen çocuğa bakarak anlatmaya başladı
"Önce kunai alıştırması yapmalısın ufaklık amacın hedefi delip geçmek eyer kunai o hadefi delip geçerse bir sonraki aşamaya geçicez Habi Başla" dedi.
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 4:19 pm

rp Out: Bu arada rplerini en az 5 satır yap.
Natsu Senju

Natsu Senju

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 4:40 pm

Natsu içeri girdi..Kalbi çok hızlı atıyordu..Çok heyecanlanmıştı..Bu akademideki ilk senesiydi..
Sonra kendini tanıtmaya başladı..

"Ben Natsume Senju tanıştığıma memnun oldum.." diyip bekledi..Sensei ona.

"Önce kunai alıştırması yapmalısın ufaklık amacın hedefi delip geçmek eyer kunai o hadefi delip geçerse bir sonraki aşamaya geçicez Hadi Başla!" dedi..

Natsunun kendine güveni yerine gelmişti başarıcağına inanıyordu..Kunaiyi aldı Ignel'den öğrendiği ateş elementini kunaiye geçirmeye çalıştı..Zihnini serberst bıraktı..Çakrasını kunaide yoğunlaştırdı..Gözlerini kapadı..Ve Kunaiyi hızlıca fırlattı.....
[i]
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 5:25 pm

Rp out:İnzar devam et RP ni görmemişim Kusura bakma natsu Very Happy.
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 5:27 pm

hedefi tutturdun fakat delip geçemedin, tekrar dene.
Natsu Senju

Natsu Senju

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 5:34 pm

Natsu biraz şaşırdı..İlk defa bir konuda başarısız olmuştu..Bir kunai daha aldı ve Ignel'den öğrendiği şeyleri hatırlamaya çalıştı..Kunaiyi yumuşak bir biçimde tuttu..Sonra aklına bir fikir geldi..2 kunai aldı masadan çakrasını birine yoğunlaştırdı..Çok yoğun bir çakrası vardı..Kunainin etrafı çakrayla çevrilmişti..Kunaiyi çakrasıyla sivrileştirdi..Derin nefes almaya başladı..İçinden kendine

"Sakin ol..Sakin ol..Bunu yapabilirsin..Heyecanlanma..Bunu başaramazsan nasıl geleceğin Hokagesi olabilirsinki..Yapabilirim..Yapabilirim.."

dedi..Önce çakra yoğunlaştırdığı kunaiyi attı..Ardından çakrasını yoğunlaştırmadığı kunaiyi çok hızlı bir şekilde attı..Çakrasını yoğunlaştırdığı kunai çarpmadan biraz önce diğer kunai çakrasını yoğunlaştırdığı kunaiye çarptı ve hızını 2 kat arttırdı bu sefer yapabiliceğine geçebiliceğine inanıyordu..!
[i]
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 6:03 pm

bu sefer başardın sakatu-sensei "afferim Natsu sıradaki alıştırmada chakrana odaklanıp acağa tırmanman gerekicek" dedi ve Natsu'yu kolundan tuttuğu gibi bir ağacın önüne götürdü ve tekrar konuşmaya başladı "ha evlat az daha söylemeyi unutuyordum chakra odaklanıp tüm chakranı ayaklarında toplucaksın ve ellerini kullanmadan ağaca düz duvara çıkar gibi çıkıcaksın" dedi.
Natsu Senju

Natsu Senju

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 7:57 pm

Natsu başarıcağını zaten biliyordu..Başardığı için mutluydu ve birazcıkta havaya girmişti..Kendisiyle gurur duyuyordu..Sonra sensei'nin götürdüğü ağaca baktı..İçinden acaba çakramı ayağımda nasıl toplarım diye düşünmeye başladı..Önce kafasını düşüncelerden arındırdı..Sonrada çakrasını kendi içinde yoğunlaştırmaya başladı..Bunu kısa sürede yapabiliyordu..Çünkü Natsu'nun çakra kontrolü çocukluğundan beri yüksekti..Çok güçlü ve fazla çakrası olduğundan yoğunlaştırması zor oluyordu ama bunu başarabiliyordu..Çakrasını kendi içinde yoğunlaştırdı..Kafasını düşüncelerden arındırdı..Çakrasını ayaklarına yönlendirdi ve ayaklarını çakrayla çevreledi..Eğer en ufak bir hata yaparsa düşüceğini biliyordu..Geriye doğru gitti koşma pozisyonu aldı..Ve depar attı ağaca doğru hızla koşuyordu..Ağaca tırmanmayı başarmıştı ilk seferde yapamıycağını düşünüyordu..Ama birden aklına başka birşey düşününce çakrasının yoğunluğu bozuldu ve yere düştü..Düşmeden ağaca çizik atmıştı..Nefes nefese kalmıştı..Konuşamadı dili tutulmuştu sanki çok yüksekten yere düşmüştü..Sonra sinirlendi ilk defa sinirlenmişti kendisi bile şaşıyordu..Galiba canının acıdığından sinirlendi ayağı burkulmuştu..Ama tekrar denemek istedi..Çakrasını yoğunlaştırdı..Kafasındaki düşüncelerin hepsini arıttı..Çakrasını ayağında topladı ve yavaşça ağacı çıkmaya başladı..Bu sefer olucağından emindi..Olucaktı..Olması gerekiyordu..Ama içinde olmıcak diye bir korkuda vardı..Yavaşça ağaca tırmanmaya başladı..
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 8:06 pm

arısına kadar gelmiştinki, chakranı daha fazla kontrol edemeyip yere düştün, tekrar dene.
Uchiha Kira

Uchiha Kira

Tecrübe Puanı : 103

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:38 pm

İlk dersin nerede oldunu bulmak için etrafda koşunmaya başladı.Kafası karışmıştı her yer birbirine benziyordu.
En sonunda kalabalığı takip etti ve ilk sınıfı buldu.İçeriye geçti hocasını bekledi.İlk başta ne yapacağını çok
merak ediyordu doğrusu.Kendi kendine şarkılar mırıldanmaya başladı.Sonunda sensei sınıfa girmişti.
Ondan önce bir kaç kişi daha vardı onları.Onları izledi ama ne yapacağını pek anlamamıştı.Sonunda
sıra ona gelmişti "Merhaba ben Kira efendim.Ben önceki arkadaşlarımı izledim ama pek
bir şey anlayamadım.Rica etsem tekrarlayabilir misiniz?"
diye sordu masumca
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:43 pm

Sakatu-sensei yeni gelen çocuğa bakarak "Merhaba evlat elbette baştan anlatırım" dedi ve anlatmaya başladı "Önce kunai alıştırması yapmalısın ufaklık amacın hedefi delip geçmek eyer kunai o hadefi delip geçerse bir sonraki aşamaya geçicez" dedi ve bir kaç kağıt evrağa bakarak "Habi Başla Kira" dedi.
Uchiha Kira

Uchiha Kira

Tecrübe Puanı : 103

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 5:16 pm

Gözlerini kapadı ve derin derin nefes alıp vermeye başladı.İçinde nedensiz bir korku vardı.Ya ailesi gibi olamazsa?
Ya ninja olacak yeteneklere sahip değil ise?Kafasını boşaltması gerekiyordu.Gözlerini açtı karşısındaki kuklaları
gördü.Ellerini bleindeki çantasına götürdü.Kunailerini eline aldı.İlk başta durdu ve kendine stratejik bir plan kurdu.
Belki gereksiz bir şey idi ama düşmanını hafife almak güçsüzlük demektir.Bunu iyi biliyordu.Anne ve babası bu sözleri
durmadan söylüyorlardı Kira'ya.Bir tane kunai aldı eline ve kuklaya dikkatlice baktı.Parmağından bir kere döndürdü kunaisini
ve hızlıca elinde tutup kuklaya doğru fırlattı.Sonuçları merak ediyordu.

En son Kira tarafından Cuma Eyl. 11, 2009 5:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 5:24 pm

Kunai hedefe deydi ama delip geçemedi, tekrar dene.

İlk Eğitim
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» İlk Eğitim
» Serbest Eğitim Alanı