Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Narutonu RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk Eğitim

4 posters
YazarMesaj
İnzar

İnzar

Tecrübe Puanı : 1114

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 12:23 pm

-İlk Ders-

Buradaki Sensei Yeni Gelen Öğrencilerini Bekliyor.
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

Tecrübe Puanı : 42

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:07 pm

Masadaki adamdan derse gitmesi gerektiğini öğrendiğinde hemen masaya arkasını döndü ve akademiye adımını attı. Giriş çok büyük bir salondu ve bir sürü kapı vardı. En kötüsü de odaların üzerlerinde nereye açıldıklarıa dair en ufak bir işaret bulunmamasıydı. Sanshin derin bir iç çekti. Yapılabilecek başka bir şey yoktu, bütün odalara tek tek bakmalıydı. Hemen sağındaki kapılardan birine yöneldi ve kapıyı açtı. İçerde bir sınıf vardı, ama sınıf boştu. Sıralar bile yoktu. Sanshin kapıyı kapadı ve Bir diğerine baktı. Aynı durum bu odada da söz konusuydu. Bomboş. Hemen başka bir kapıya baktı. Bu kapının doğru kapı olmasını umuyordu. Kapıyı yavaşça araladı ve kafasını içeri uzattı. Bu oda da herşey yerli yerindeydi. Sıralar, karatahta, herşey. Buna öğretmen de dahildi elbet. Sıralardan birinde öğretmeni olacak jounin duruyordu. Sanshin hemen onun yanına gitti ve "Akademiye yeni kaydoldum burası ilk ders mi? Eğer öyleyse ne yapmam gerek?" diye sordu, bu sefer de tıpkı kayıt masasındaki adamla konuştuğu zamanki gibi soğuktu.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:10 pm

Sensei yeni gelen çocuğa bakarak anlatmaya başladı
"Önce kunai alıştırması yapmalısın amacın hedefi delip geçmek eyer kunai o hadefi delip geçerse bir sonraki aşamaya geçicez" dedi.
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:19 pm

Sanshin öğretmeni olan Jounin'i dikkatle dinledi. Jounin hedeften bahsederken elini kaldırıp karşıdaki duvarı işaret etmişti. Hedef oradaydı. Okçuların heef tahtalarına çok benziyordu bu hedef. Sanshin hemen Jounin'in yanındaki kunailerden birini aldı ve hedef fırlattı. Hdefi vurmuştu ama istendiği gibi delip geçememişti. Bunun için fazla düşünmesine gerek yoktu, o akıllı biriydi. Hemen Jounin'in yanından başka bir kunai aldı. Kunaiyi göz hizasında kaldırı ve iki eliyle kunaiyi tutup gözlerini kapadı. Çakrasını kunainin hızını ve keskinliğini arttırmak için kullanacaktı. Çakrasını kunaiye aktarmaya başladı. Yeterince çok çakra aktardığına kanaat getirdiğinde ise kunai hedefe ulaşmak üzereydi.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:22 pm

Başaramadın Tekrar Dene

Rp Out: Bu arada burada size eğitim verenler jounin deyil chuunindir.
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:28 pm

RP out: benim hatam özür dilerim ama bildiğim kadarıyla jouninler verir dersleri? örn: Iruka

RP in:Sanshin başaramamıştı. Kunaisine yeterince çakra aktardığını düşünmüştü ama kunaisi hedefi delmemişti. Çok derine saplandığı kesindi ama delememişti işte. "Düşündüğümden daha zormuş bu çakra aktarma işi." diye düşündü Sanshin. Hemen eli başka bir kunaiye gitti ve gözlerini kapayıp çakrasını kunaiye aktarmaya başladı. Bu sefer çok büyük miktarda çakra aktaracaktı, kararlıydı. Bir süre sonra kunainin etrafından mavimsi dumanlar çıkmaktaydı. Bunlar Sanshin'in çakrasıydı. Sanshin gözlerini açtı ve bütün gücüyle kunaiyi hedefe fırlattı.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:37 pm

Rp Out:İruka Chuunindir, üçlü takımlar olunca jounin eğitmeye başlar.

Rp İn:bu sefer başardın sensei "sıradaki alıştırmada chakrana odaklanıp acağa tırmanman gerekicek" dedi ve Sanshin'i kolundan tuttuğu gibi bir ağacın önüne götürdü ve tekrar konuşmaya başladı "ha evlat az daha söylemeyi unutuyordum chakra odaklanıp tüm chakranı ayaklarında toplucaksın ve ellerini kullanmadan ağaca düz duvara çıkar gibi çıkıcaksın" dedi.
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:46 pm

RP out: nese öyle de olabilir belki ben yanlış biliyorumdur çok geyiğe dönüyo böyle

RP in: Bu sefer başarmıştı. Attığı kunai büyük bir hızla ilerleyip hedefi deldiği gibi geçmişti. Başardığını görünce Sanshin'in dudakları yukarı doğru kıvrıldı. Nitekim eğitimi daha bitmemişti ve öğretmeni onu bir ağacın önüne getirmişti. Öğretmeni ağaca tırmanıcağını söyleyince Sanshin "Ne yani, hepsi bu mu? Ağaca tırmancam ve bitecek mi? Bunun neresi shinobi eğitimi?" demeye hazırlanmıştı ki Öğretmeni ona ellerini kullanmaması gerektiğini söylemişti. Sanshin'in alnında birkaç çizgi oluştu. Bunu yapmak çok zordu. Hemen gözlerini kapadı ve çakrasını ayaklarına göndermeye başladı. Çok fazla çakra kullanmamaya ama aynı zamanda da çok az çakra kullanmamaya gayret ediyordu. Gözlerini açtı ve çakrasını ayaklarına yönlendirme işlemini kesmeden ağaca doğru koştu.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:28 pm

Tam çıktım derken ayağın kaydı ve yerdesin, tekrar dene.
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 3:03 pm

Gözlerini yavaşça açtı. Gözlerini açarken koşmayı bir an bile kesmemişti. Gözlerini açtığında ağacın tepesini gördü ve "Başardım!" demek istedi. Nitekim fazla heycanlanmıştı ve çakrasını ayaklarına yönlendirmeyi bıraktı. Tabi böyle olunca da, genç shinobi büyük bir hızla yere çakılıverdi. Ancak yere düşerken tıpkı bir top gibi yusyuvarlak bir pozisyona girmek için bacaklarını ve kollarını karnına çekti. Böylece yere düştüğünde çok fazla acı çekmedi. Eğer yapmasaydı sakatlanma ihtimali çok yüksekti. Ayağa kalktı. Düşerken pek iyi pozisyon alamamış olmalıydı ki, sol ayak bileğinde hafif bir ağrı vardı. Sanshin bunu hiç umursamadı ve tekrar gözlerini kapatıp çakrasına odaklandı. Çakrasının akışını doğruca ayaklarının altına yönlendirdi ve var gücüyle ağaca koşmaya başladı.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:10 pm

bu sefer başardın sensei seni kolundan tutar ve gölün kenarına götürür ve "şimdi ise yine chakrana ayaklarına yönlendirip suyun üstünde yürümen gerekiyor evlat" dedi.
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:24 pm

Bu kez başarmıştı Sanshin. Ta ağacın en tepesine kadar durmadan ilerlemişti. Ağacın tepesine çıktığında gözlerinin önüne Kiri'nin çok güzel bir manzarası serilmişti. Şuan bulunduğu yerde sis azdı o yüzden köyü rahatça görebiliyordu Sanshin. Gerçekten de görülecek manzaraydı doğrusu. Ancak Sanshin bu göz kamaştıran manzaraya hiç mi hiç ilgi göstermedi ve ağaçtan yine aynı şekilde ellerini kullanmadan indi ve öğretmeninin yanına gitti. Öğretmeni onu bir göl kenarına götürdü. Bu göldeki su çok temiz ve berraktı. Öğretmeni Sanshin'e ne yapması gerektiğini söyleyince Sanshiin'in alnında öncekinden de çok sayıda ve derin çizgiler oluştu. Suda yürümek ağacın üstünde yürümekten çok daha zordu. Ağacın bir şekli vardı ve baskı uygulanınca aynı şeklilde kalıyordu. Su da ise böyle bir durum söz konusu değildi. Su çok değişkendi. Sanshin gözlerini kapadı ve suyu düşündü. Su öylece duruyordu. Sonra Sanshin çakrasına odaklandı ve suyun üzerine bir çakra duvarı yaptı. Yavaşça ayağını çakradan yaptığı duvara koydu. Kırılmıyordu. Suyun üzerinde duruyordu şu anda. Bunların hepsini aklında hayal etmişti şimdi sırada uygulamak vardı ama Sanshin zihninde yaptığı çakra duvarını daha küçük bir alanıkaplayacak şekilde yapacaktı. Yalnıca ayaklarının altına örecekti bu çakra duvarını. Çakrasını ayaklarının altına yönlendirdi ve göle koşmaya başladı.
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 762

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:56 pm

Kurou Sanshin Başardın!.Suda Düzenli bir Çakra sayesinde Yürüdün!.

Sensei hemen alkışladı ve Yanında getirdiği Kağıtları çıkardı.Ardından anlatmaya başladı:

Bu Kağıtları Senin Omuzuna Koyacağım.Bu kağıtları Omuzundan havaya Uçuracaksın.Amacın içindeki Mühürlü Çakrayı açmak!.Nasıl mı?.

Güzel bir yere otur ve Tüm çakranı Omuzlarında Topla!.Topladığın çakra ile bu Kağıtları havaya Uçurmayı Dene!.Bu sayede İÇindeki Mühürü açacaksın!.

Sensei bir yere oturur ve sabırsızlıkla beklmeye koyulur.
http://narutorpg.hareketforum.com
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:09 pm

İlk denemesinde başardığına inanamayan Sanshin bir kez daha ayaklarına baktı, başardığından emin olmak istiyordu adeta. Evet, hayal falan değildi bu, ilk denemesinde başarmıştı! O kadar sevinmişti ki, akademiye geldiğinden beri takındığı o soğuk tavrını bıraktı ve ellerini zafer pozisyonunda kaldırarak "Başardım!" diye bir nara patlattı. Hızla öğretmeninin yanına koştu ve öğretmenine "Şimdi sırada ne var?" dedi. Acayip derecede sevinçli ve heyecanlıydı şu anda. Sanki dünyanın zirvesindeymiş gibi hissediyordu!
Öğretmeni ne yapması gerektiğini söyledi ve onu oturttuktan sonra omzuna bir kağıt parçası koydu. Bu kağıt çakraya duyarlıydı ve içindeki mührü kırmasında ona yardım edecekti. Yüzünü göle döndü ve sakinleşmeye çalıştı. Ne varki o kadar da kolay değildi. Bir süre hiç bir laf etmeden göle baktıktan sonra deneme zamanının geldiğini hissetti Sanshin. Derin bir nefes aldı ve gözlerini kapattı. Zihninin derinliklerindeki mühürlü çakraya ulaşmaya çalışıyordu şimdi. Çakrasının dalgalanışı hissetti bir an için. Ama sonra bu dalgalanışı kaybetti. Derin bir nefes daha aldı gözlerini hiç açmadan. Evet, tekrar o çakra dalgalanışı hissediyorrdu. Bu sefer kaçırmamaya kararlıydı iyice odaklandı ve çakrasını öğretmeninin kağıt parçasını koyduğu omuzlarına yönlendirdi.

En son Kurou Sanshin tarafından Salı Eyl. 08, 2009 6:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:10 pm

Başaramadın, bu o kadar kolay deyildir tekrar dene.
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 762

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:14 pm

Rp out:Şimdi 2. bir RP yaz. Very Happy.
http://narutorpg.hareketforum.com
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:23 pm

Başaramamıştı Sanshin. Bir an için kağıtların kalktığını sanmıştı ve çakrasına odaklanmayı ırakmıştı. Nitekim yanılmıştı kağıtlarda hiçbir hareket yoktu. "Lanet olsun!" demekten kendini alamadı bir an. Şimdi sil baştan tekrar odaklanması gerekicekti. Öğretmeninin ona bunun kolay olmadığını söylemesi de işleri hiç düzeltmemişti genç Sanshin için. O aceleciydi, hep kısa yolu kullanmak isterdi. Ama bu işin bir kısayolu yoktu ve bu kağıtları bu gün havalandırması gerekmekteydi. Derin bir iç çekti ve göle baktı. Ne kadar da güzel görünüyordu göl. O kadar berraktı kiSanshin içinde yüzen balıkları rahatça görebiliyordu. Tekrar derin bir iç çekti. Gözlerini kapadı ve tekrar çakrasını hissetmeye çalıştı. Ama bu o kadar da kolay değildi hatta hiç kolay değildi. Gözlerini açtı ve bir kez daha göle baktı. Balıklar ne kadar da senkronize bir şekilde yüzüyorlardı. Sanki bir dans gösterisinin başrol oyuncuları gibi. Sanshin bu düşüncelerle gözlerini kapadı ve zihninin en ücra köşelerinde bulunan çakrasını aradı. Bu sefer sandığından da çabuk yakalamıştı akımı. Küçük bir "Hım!" sesi ile bütün çakrasını doğruca omuzlarına yönlendirdi.

RP out: bir yandan da çay demliyorum geç kalmam normal siz deneyin isterseniz Very Happy Very Happy Very Happy
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:59 pm

bu sefer olucak gibiydi çok az kalmıştı, tekrar dene.
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 8:14 pm

Sanshin bu denemesinde de başarısızlığın bozgununa uğramıştı. Artık yavaş yavaş sinirlenmeye başlamıştı. Neden bir türlü kağıtları kaldıramıyordu?
Gözlerini bir kez daha açtı ve düşündü. "Belkide fazla stresliyim." dedi kendi kendine. Yanlış sayılmazdı, bu kağıt işi stresliydi doğrusu. Ayağa kalktı ve öğretmeninin şaşkın bakışları eşliğinde bir ileri bir geri yürümeye başladı. Ne zaman rahatlamak istese, hep böyle yürürdü genç shinobi. Kimileri komik buluyordu, kimileriyse aptalca. Ama bu teknik Sanshin'de hep işe yarardı.
(YAKLAŞIK 20 DAKİKA SONRA)
Sanshin bir süredir böyle dolanmaya devam ediyordu. Hala pek rahatlayamamıştı aslında. Ama öğretmeni olan Chuunin'in sinirli homurtuları yüzünden asık bir suratla yeniden gölün başına döndü ve yüzü göle bakacak şekilde oturup bağdaş kurdu. Uçup gitmesinler diye Sanshin kağıtları bir kunainin altına koyup ayağa kalkmadan önce bırakmıştı. Kunaiyi kaldırdı ve kağıtları yeniden omuzlarına yerleştirdi. Gözlerini kapadı ve çakrasına konsantre oldu. Çakrasına o kadar konsantre olmuştu ki çakrası vucüdundan taşıyordu. Aniden bütün çakrasını omuzlarına yönlendirdi.

RP out: hocam böle yazmamın bi sakıncası var mı???
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 9:50 pm

Rp Out: Bişey olmaz tamam.

Rp İn: Bu sefer başardın sensei seni ayağa kaldırıp sana "Bitirdin evlat işte bu kadar şimdi ikinci sınıfa" dedi.
Ryuugan Hinote

Tecrübe Puanı : 4

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Ryuugan Hinote   İlk Eğitim Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 7:51 pm

Akademiye gelmişti ve shinobilik hakkında hiçbirşey bilmiyourdu. Burda öğrenmeyi umduğu birçok şey vardı. Daha önce kunai ve shuriken alıştırması yapmıştı fakat hedef almakta pekte iyi değildi...

İlk Eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Eğitim
» Serbest Eğitim Alanı