Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Narutonu RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk Eğitim

+4
Ravelle Kazuma
İnzar
Edward
Admin
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

Tecrübe Puanı : 204

İlk Eğitim - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 4:02 pm

Kazuma'nın canı sıkıldı. Nerdeyse hedefi tutturuyordu ama ıskalamıştı. Kunai azıcık daha sağa gitmiş olsaydı başarırdı, emindi bundan.
Hemen başka bir kunai aldı ve Sensei'nin hedefi delmesi gerektiğini söylediğini duydu. Hedefi delmek tutturmakdan daha zordu, daha çok güç gerektiriyordu ama Kazuma bunu da yapabileceğinden neredeyse emindi. "Yapabilirim, bu çok kolay, yapmak zorundayım. Zaten yapamazsam benden ninja da olmaz." diye düşündü bir an. Kunaiyi kaldırdı, hedefe baktı. Sonra hatasının ne olduğunu anladı. Kunaiyi yanlış fırlatmıştı belkide. Bıçak fırlatır gibi dikey tutarak fırlatmıştı ama eğer hedefi delmek istiyorduysa dikey tutmamalıydı. Kunaiyi yatay bir biçimde tuttu ve bir an için gücünü olunda topladı. Bir saniye sonra kunai büyük bir hızla hedee ilerliyordu.
İnzar

İnzar

Tecrübe Puanı : 1114

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 4:16 pm

Bu sefer başarmıştın, sakatu-sensei seni kolundan tutup bir ağacın önüne sürükledi ve anlatmaya başladı "Şimdi yapman gereken ellerini kullanmadan düz davarı yürümek gibi bir şey yani ellerini kullanmadan ayaklarınla ağaca yürüyerek tırmanıcan" dedi ve Kazuma'yı izlemeye başladı
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 4:24 pm

Senseisi Kazuma'yı bir ağacın yanına sürüklemişti. Oldukça güzel bir ağaçtı bu, sağlıklıydı da aynı zamanda. Eğer Kazuma ne olduğunu tahmin etseydi kayın ağacı derdi muhtemelen. Kazuma ağaca bakarken senseisi ona ellerini kullanmadan ağaca tırmanmasını söylemişti. Bunun nasıl yapıldığını duymuştu, ama hiç denememişti. Duyduğuna göre önce çakrayı yakaların altına toplanması gerekiyormuş. Sonraysa tek yapması gereken normalce yürümekti. Eğer başarırsa daha zor bir şey onu bekliyordu: Çakrasını belirli bir miktarda tutmalıydı. Eğer çok fazla çakra kullanırsa çakrası onu ağaçtan uzağı ittiricekti. Ama eğer az çakra kullanırsa da ağaca yapışamıyacaktı. "Ortada bir seviye bul ve o seviyede kal." diye düşündü. Çakrasını ayaklarının altına odakladı ve ağaca doğru yürümeye başladı.
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 4:37 pm

tam ağacı yarılamıştınki, bir anda chakranı daha fazla kontrol edemeyip yere düştün sakatu-sensei sana "Tekrar Dene" dedi.
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 4:50 pm

Bir anlık sevincin dikkatini dağıtmasıyla birlikte Kazuma sert bir biçimde yere düştü ve kafasını çarptı. Kafasını tutarak yerden kalkmasıyla Senseisinin "Yeniden dene." demesi bir oldu. Ağacın onüne gitti. Bu sefer dikkati dağılmamalıydı. Bu çok önemliydi başarmalıydı. Ninja olmak için gerekli en temel şeyleri başaramazsa Hokage olamazdı. Derin bir nefes aldı ve gözlerini kapadı. Zihnini boşaltmaya çalışıyordu ama aklına hep bir şeyler geliyordu. Derin bir nefes aldı. "Yapabilirim, yapmalıyım!" diye fısıldadı. Çakrasını Ayaklarına yönlendirdi. Gözlerini açtı ve bütün hızıyla ağaca koştu. Bu sefer önceki seferkinden daha fazla çakra kullanıyordu. Önceki denemesinde ağacın yarısını geçtikten sonra çakrası bitmeye başlamıştı. Bu sefer öyle bir şey olmasına izin vermiyecekti.
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:02 pm

Bu sefer başardın Sakatu-sensei sana "Afferim evlat şimdi sıradaki eğitim" dediği an senle birlikte kendini bir gölün kenarına ışınladı ve konuşmaya devam etti "Suyun üzerinde yürümek olucak gene aynı şekilde chakrana odaklan ve o suyun üzerinde yürümeye başla" dedi.
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:09 pm

Başarmıştı. Ağacın en tepesine kadar çıkmıştı. Senseisinin onu çağırmasıyla ağaçtan indi ve yanına gitti. "Sırada ne var? Harika bir ninjutsu mu öğrenicem? Yoksa bana çok zorlu bir taiju-" sözünü bitirememişti ki birdenbire kendini bambaşka bir yerde buldu. şimdi çok güzel bir gölün kenarındaydılar. Su gerçekten de çok temiz ve saf görünüyordu. Senseisi ona ne yapıcağını anlatınca Kazuma'nın keyfi kaçtı. O da ilginç bir şey beklemişti aslında. "Her neyse." dedi sıkıntılı bir şekilde ve gözlerini kapadı. Zihnini boşalttı. Çakrasını ayaklarına yönlendirdi ve göle doğru koşmaya başladı.
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:13 pm

Başaramadın Tekrar Dene

Rp Out:Güzel Ve Uzun Bir Rp Yazarsan Bu Denemende Geçersin... Smile
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:32 pm

Bir an için başardığını sanmıştı ama bir saniye sonra batmıştı. Suyun altındayken Kazuma'nın ayağını birşeyler gıdıkladı. Balıklar. "Demek bu gölde balık da var. Bir ara buraya balık tutmaya gelmeliyim!" diye düşündü Kazuma. Kafasını Işığın kırıldığı yüzeye doğrulttu ve yeniden su üstüne çıktı. Kıyıya kadar büyük bir azimle yüzdü. Kıyıya çıktığında kavrulmuş çimler ayaklarını az da olsa yaktı ama o hiç bir tepki göstermedi ve yüzünü yeniden göle döndü. Suya baktı. Güneşin ışınlarının kırılmasıyla adeta bir ışık gösterisi çıkmıştı ortaya. Normalde kıyıda oturup gölü saatlerce seyredebilirdi ama bu normal bir zaman değildi. Ninja eğitimi alıyordu, bu tip şeylerle vakit harcamak yerine daha çok çalışsa daha başarılı olurdu. "Sensei! Bu sefer başarıcam! Beni izleyin!" dedi kendinden emin bir şekilde. Yapabilirdi, yapmalıydı. Suyun üzerinde yürümek temel derslerin içinde en zor olanıydı. Ama Kazuma umursamıyordu. Ona göre her engel geçilebilirdi, her engel geçilmek için vardı.
Derin bir nefes... Sonra bir tane daha... Birkaç defa derin soluk aldı. Bütün çakrasını tek bir yere odaklamıştı şu anda: Ayaklarının tabanlarına. "Hokage olucam! Hiç bir engel beni durduramaz! Bunu yapabilirim!" diye haykırdı içinden. Zihnini iyice boşalttı. Her yer kapkaranlıktı şimdi. Sadece o ve su vardı. Bütün dikkatini odakladı. Alnından sayısız ter damlaları süzülüyordu adeta. Ayaklarının altındaki büyük çakra yığınını hissetmeye çalıştı. Ayaklarının suya değmediğini hayal etti. Ayakları suya temas etmiyordu ama çakrası bir bot misali ayakları ve suyun arasında durarak onu suyun üzerinde tutuyordu. Gözlerini açtı ve var gücüyle bir nara atarak göle doğru koştu.
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:50 pm

Bu sefer başarmıştın, Sakatu-sensei seni kolundan tutup bir ağacın altına oturtu ve ardından sana "bu son ama en zor aşama" dedi ardından omzuna chakraya duyarlı bir kağıt koydu ve anlatmaya başladı "Şimdi yapman gereken sadece zinhindekileri kafandan atıp sadece chakrana odaklanmak eyer bunu başarırsan omzundaki kağıtlar uçucaktır ama unutma bu aşama çok zordur iyice konsantre olman gerekir ve hiç birşey düşünmemen gerekiyor" dedi ve konuşmasını bitirdi.
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:56 pm

Başarmıştı. Suyun üstünde yürüyebiliyordu. "Müthiş!" diye bağırmıştı ki Senseisi onu bir ağacın altına oturttu ve omzuna bir kağıt koydu. Tam ona bu kağıdın ne olduuğunu soracekken Senseisinin açıklamasıyla sormasına gerek kalmamıştı. Şimdi tek yapması gereken Zihnini kontrol etmek ve çakrasına odaklanmaktı. "Merak etmeyin, Sensei! Bunu da başarıcağımı adım gibi biliyorum." dedi hava atarmışçasına. Şimdi sıra uygulamadaydı. Gözlerini kapadı, Zihnindeki herşeyi adeta bir küre şekline soktu ve fırlatıp attı. Çakrasına odaklandı. Çakrasının dalgalanışını hissetmeye çalıştı.
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 6:20 pm

hala olmamıştı, daha fazla odaklan ve aklındaki herşeyi çıkarman gerekiyordu. Sakatu-sensei sana "hiç bozmadan devam et" dedi.
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 6:22 pm

Senseisinin ona devam etmesini söylediğini duydu ve biraz daha odaklandı aklını tamamiyle boşalttı. Çakrasına odaklandı.

RP out: Biliyorum kısa ama biri sana aynen devam et diyor bundan 5-6 satırlık rpnin çıkması imkansız
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 6:33 pm

Olmadı Tekrar Dene.

Rp Out: tmm haklı olabilirsin ama bundan sonra rp kurallarına uy yoksa uyarı alıcaksın bir dahakine her zaman en az 5 satır yap rplerini ve şimdi uzun, güzel ve mantıklı bir rp yap.
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 762

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 8:05 pm

Frozen Başvuruyu yaptıktan sonra heyecanlı adımlar ile koşmaya başladı.Yerlerin biraz kaygan olduğunu farketti.Sanırım kaygan bir sıvı döklmüştü yere.Yürümekte zorlanıyordu.Zorlandığı için düşçeğini farketti ve yürümeye başladı.Her adımda Heyecanı daha çok artıyor,nefes alamıyordu.Kapıya iyice yaklaşmıştı.Cesaretini toplamak için gözlerini kapattı ve bir an heryer kapkaranlık oldu.Yavaş yavaş düşünmeye başladı.Bu arada yavaş bir şekilde yürüyordu.Frozen Akademiden Mezun Olduğunu hayal ediyordu.Yeni jutsular Öğrendiği zamanı hayal etmeye başladı.Tam o sırada Sınıfın kapısını ulaşmıştı.GÖzleri kapalı olduğu için Açık olan sınıf kapısına kafasını çarpmıştı.Birden bire tüm vücudu sarsılınca Frozen hemen gözlerini açtı ve Kapıya çarptığını farketti.Yere düşmüştü.Bu yüzden hemen başını bir ovaladı ve ayağa kalktı.Biraz başı ağrıyordu.Sınıfın kapısını açtı ve bir Jounin gördü.Yanına yaklaştı ve kısık bir ses ile:

-Merhaba.Adım Frozen!.Buraya Eğitim Almak için Gelmiştim.
http://narutorpg.hareketforum.com
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 8:05 pm

Olmamıştı. Kağıt bir türlü havalanmıyordu. Sen o kadar ağaçlara ellerini kullanmadan tırman, suyun üzerinde yürü, bir kağıdı havalandırama! "Böyle bir yenilgiyi kabul edemem!" dedi Kazuma sinirli bir biçimde. "Bu kağıt parçası bugün havalanıcak!". Yapabilirdi. Yapabileceğini biliyordu. Tekrar gözlerini kapadı, odaklandı. O büyük düşünce yığınını aldı ve birleştirip tek bir büyük düşünce çevirdi. Sonra da bu devasa düşünceyi zihninin en ücra köşelerine iterek Çakrasına konsantre oldu. Ama ne kadar düşüncelerini engellemeye çalışsa, o kadar çok aklına geliyorlardı. "Bu iş çok zor." diye mırıldandı Kazuma. Bütün düşüncelerini bir kez daha engellemeye çalıştı.
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 8:09 pm

Kazuma gene başaramadı ama çok az kaldı çünkü kağıtlar azdaha uçuyordu "iyice odaklan ve bir daha dene" dedi sakatu-sensei ardından yeni gelen çocuğu fark etti ve ona "Hoşgeldin Frozen şimdi şuradaki kunaiyi kap ve ilerideki o hedefi delip geç" dedi.
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 8:19 pm

Za daha oluyordu. Bunu hissetmişti. Neredeyse havalanıyordu kağıtlar. "Olmak üzere... Olucak! Başarıcam!" dedi biraz yüksek bir ses tonuyla. Gerçekten de havalarda uçuyordu adeta. Tamam, kağıt havalanmamıştı ama havalanmanın eşiğine gelmişti. "Bir başlangıç." diye düşündü Kazuma. Evet, bu bir başlangıçtı. "Ve bir dahakine kesin havalanıcak!" içinden bunları söylerken çoktan zafer partisi vermeye başlamış gibiydi. Tekrar gözlerini göz kapaklarının arkasına sakladı ve bütün düşüncelerini zihninin en arka kısmına itmeye çalıştı ama bu gerçekten de çok zordu. Gözlerini açtı ve "Galiba zaferi biraz erken ilan ettim." diye geçirdi içinden. Ama asla pes etmezdi, pes etmk onun kitabında yer alan bir konu değildi. Tekrar gözlerini kapadı ve bütün düşüncelerini, hislerini, isteklerini, korkularını bir kenara attı ve Çakrasını hissetmeye çalıştı.
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 8:36 pm

Kağıt uçuşmaya başladı başarndın, sakatu sensei seni kolundan tutup kaldırdı ve sana "Hadi ikinci sınıfa evlat burada işin bitti" dedi.
Uchiha Keita

Uchiha Keita

Tecrübe Puanı : 568

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 8:46 pm

Siteyi Terk Etti....

En son Uchiha Keita tarafından C.tesi Şub. 20, 2010 1:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
İnzar

İnzar

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:00 pm

Sakatu Sensei yeni öğrencisine "merhaba ufaklık hadi ilk derse geçelim şimdi şuradaki kunaiyi kap ve ilerideki o hedefe öyle bir fırlatki o hedefi delip geç" dedi.
Uchiha Keita

Uchiha Keita

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:18 pm

Siteyi Terk Etti....

En son Uchiha Keita tarafından C.tesi Şub. 20, 2010 1:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:40 pm

Keita ilk Atışta başarmıştı.Hocası onu alkışladı ve yanına giderek hoş bir ses ile ''Afferin Evlat!Başardın!.Şimdi Çakra KOntrolünü daha yakından tanımak için hemen senin ağaca tırmanmanı istiyorum.Fakat ellerin olamdna tırmanacaksın.Nasılmı?.Çakranın belirli bir miktarını bacaklarına eşit bir Şekilde toplaman gerekiyor.bacaklarına topladığı çakra ile Duvara Doğru yürü.Duvarda yürürken Kendini düz bir yolda hissetmeye çalış.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:44 pm

Frozen hocasının bu tavrını beğenmemişti.İçinden kızgın bir ses ile''Si...m Senin gibi Hocayı''.Dedi ve eline kunai aldı.Sağ elindeki baş parmağına Kunaiyi yerleştirdi.Parmağı ile yavaş yavaş döndürmeye başlıyordu.Amacı Kunaiye konstanre olmaktı.Gözlerini kapattı ve Kunaiyi hayal etmeye başladı.İÇinden ''Has....ir bu baya zora benziyor''.Kunaiye çakra aktarmaya başlıyordu.VÜcudunda Soğuk bir enerji sanki Ellerine geliyordu.Ellerinden İse Kunaiye gidiyordu.Hazır Olduğunu anlayınca GÖzlerini açtı ve Kunaiyi fırlattı.Kunai hedefine giderken içinden ''Eğer İsabet etmesse Si...rim böyle işi''.Dedi.
Uchiha Keita

Uchiha Keita

MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 10:00 pm

Siteyi Terk Etti....

En son Uchiha Keita tarafından C.tesi Şub. 20, 2010 1:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

İlk Eğitim
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» İlk Eğitim
» Serbest Eğitim Alanı