Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Narutonu RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk Eğitim

+4
Ravelle Kazuma
İnzar
Edward
Admin
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 762

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 12:39 pm

İlk Ders:

Frozen Burada Yeni Öğrencilerini bekliyor.Onlara Ders Vermek İçin Sabırsızlanıyor.

Eğitim İçin Gerekenler:-Yok-
http://narutorpg.hareketforum.com
Edward

Edward

Tecrübe Puanı : 173

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 12:38 pm

Edward akademiden içeri girer ve bir sınıfa girer sınıf boştur.Yine bir sınıfa girer buda boştur.Edward yine bir sınıfa girer ve işte burası doluydu.''Merhaba ben Edward Uchiha akademiye kayıt oldum ve ilk derse katılmak için geldim'' der.Edward etrafa bakar en öndeki sıraya oturur.''İlk ders ne hadi hemen başlayalım ne yapacağım'' der.Edward çok sabırsızdır çünkü bir gün gelicek ve büyük bir usta olucak Edward bu hayalini hala devam ettirmektedir.Edward bir an dalmıştır ama daha sonra sınıfta duran kişiye bakar.
İnzar

İnzar

Tecrübe Puanı : 1114

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 1:54 pm

Sakatu-sensei yeni gelen çocuğa bakarak anlatmaya başladı
"Önce kunai alıştırması yapmalısın ufaklık amacın hedefi delip geçmek eyer kunai o hadefi delip geçerse bir sonraki aşamaya geçicez" dedi ve bir kaç kağıt evrağa bakarak "Habi Başla Edward" dedi.
Edward

Edward

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:00 pm

Edward masadaki kunaileri aldı.Etrafında iki tur döndü döndü ve kunaileri fırlattı ne olduğunu görmek için gözlerini açtı ve hedefe doğru baktı.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:01 pm

başaramadın tekrar dene

Rp Out: tüm rplerini en az 5 satırlık yap
Edward

Edward

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:14 pm

Edward sinirlendi kunaileri parmaklarında döndür döndürdü.Etrafında döndü takla attı sağa sola kaçtı zıpladı hopladı nişan aldı ve fırlattı.Bu sefer başara bileceğine emindi.Önlemini almak için tekrar kunaileri aldı parmaklarında döndürdü.Takla attı ve fırlattı.Başını öğretmenine doğru yavaşca çevirdi.''İşte bu sefer olacak adım gibi eminim bu arada sizin adınız nedir öğretmenim'' der.Edward aynı haraketi bir daha yapar ve bir daha fırlatır.

Rp out:sen rplerini uzun yaparsan bende yaparım yoksa çok saçma şeyler çıkıyo
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:20 pm

edward gene başaramadı, sakatu-sensei ona "benim adım sakatu ama sen sakatu sensei diyeceksin" der ve bir kahkaha atar ardından "evlat odaklanmalısın iyice odaklan ve bir tek o hedefleri delip geçtiğini düşün" dedi.

Rp Out: önemli olan bizim rplerimiz deyil önemli oln sizin rpleriniz akademiyi bitirince seni yanıma alıcam Very Happy ve rp yazmayı bilmiyorsan rpg rehberini mutlaka oku son olarak bir daha dene ama düşüncelerini duygularını hepsini kat rpye hadi bu sefer iyi bir rp yap geçiceksin Very Happy
Edward

Edward

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:33 pm

Edward bu sefer çok sinirlendi.Derin bir nefes aldı zihnini boşalttı.Nefeslerini sıklaştırdı gözlerini kapattı kunaileri parmağında döndürdü döndürdü.Rüzgarın hızını hesapladı uzaklığı hesapladı derin bir nefes nişan al ve fırlattı.Masadaki 20 kunaiyi aldı.Nişan aldı eğildi fırlattı zıpladı firlattı.Edward farklı pozisyonlarda farklı şekillerde kunaileri fırlatıyordu.Son 10 kunai kaldığında biraz daha yaklaşdı derin bir nefes aldı.Nişan aldı hassas noktasını belirledi ve 10 kunaiyide tek hamlede fırlattı neler olduğunu anlamak için gözlerini açtı bu sefer yaptığına inanıyordu çünkü en iyi teknik buydu diye biliyordu Edward.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:38 pm

bu sefer başardın sakatu-sensei "afferim edward sıradaki alıştırmada chakrana odaklanıp acağa tırmanman gerekicek" dedi ve edwardı kolundan tuttuğu gibi bir ağacın önüne götürdü ve tekrar konuşmaya başladı "ha evlat az daha söylemeyi unutuyordum chakra odaklanıp tüm chakranı ayaklarında toplucaksın ve ellerini kullanmadan ağaca düz duvara çıkar gibi çıkıcaksın" dedi.
Edward

Edward

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:47 pm

Edward konsantre olmaya çalışıyordu tüm chakrasını topladı.Edward tüm chakrasını ayaklarına doğru yönlendirdi bir süre bekledi.Edward derin nefesler almaya başladı tüm zihnini boşaltmaya çalışıyordu ama birşeyler zihnini boşaltmaya engel oluyordu.Edward çocukken bir çeteye dövüldüğünü hiç unutamıyordu.Edward güzel şeyler düşünmeye başladı.Evet oluyordu artık hiçbirşey hissetmiyordu zihni tamamen boşalmışdı.Edward geriye doğru adımlar attı son bir derin nefes alıp verdi.Edward koşmaya başladı hızlıca ağaca doğru koştu ve tam hedefe geldiğinde zıpladı.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:50 pm

başaramadın çünkü ağaca zırlamıcan düz yolda yürür gibi ağacta yürümeye çalışıcan.
Edward

Edward

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:53 pm

Edward yanlış anladığı için yapamamıştı.Edward konsantre olmaya çalışıyordu tüm chakrasını topladı.Edward tüm chakrasını ayaklarına doğru yönlendirdi bir süre bekledi.Edward derin nefesler almaya başladı tüm zihnini boşaltmaya çalışıyordu ama birşeyler zihnini boşaltmaya engel oluyordu.Edward çocukken bir çeteye dövüldüğünü hiç unutamıyordu.Edward güzel şeyler düşünmeye başladı.Evet oluyordu artık hiçbirşey hissetmiyordu zihni tamamen boşalmışdı.Edward geriye doğru adımlar attı son bir derin nefes alıp verdi.Edward koşmaya başladı hızlıca ağaca doğru koştu ve öğretmenin dediğini yapmaya çalışdı.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:57 pm

Rp Out: resmen kopyala yapıştır yapmışsın ama neyse Very Happy

İn: bu sefer yavaş yavaş başarıyor gibiydin hemen hemen ağacın yarısına geldin ama daha fazla konsantre olamayıp yere düştün sakatu-sensei seni kaldırdı ve "iyimisin evlat hadi ayağa kalk ve başar şunu ama önce zihnini tamamen boşalt ne iyi birşeyler düşün nede kötü" dedi.
Edward

Edward

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:06 pm

Edward ''Hey bu kadar yetmezmi hem çok ağrıdı bi yerimi incittiğimi sanıyorum sıkıysa sen yap'' der Edward.Ama hala yapmaya devam Edward ayağa kalkar ve tüm zihnini boşaltır derin nefesler alır.Konsantre olmaya çalışır ''Bu sefer yapacağım hiç kimse beni yenemez en güçlü benimmm anlıyomusun seni gidi kahrolası pislik ağaç beni yenemessin beni yenemessin beni yenemessin koca bir ağaç olsanda beni asla yenemessin anlayabiliyormusun seni gidi nalet olasıca ağaç'' der.Edward çok sinirlenir tüm çakrasını toplar ve ayağına doğru yönlendirir.Edward ''Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa'' diye koşarak bağırır ve ağacın üstünde yürümeye çalışır.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:09 pm

bu sefer başardın sakatu-sensei seni kolundan tutar ve "bu kadar öfkeli olma evlat" diyerek gölün kenarına götürür ve "şimdi ise yine chakrana ayaklarına yönlendirip suyun üstünde yürümen gerekiyor evlat" dedi.
Edward

Edward

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:16 pm

Edward yine yapabileceğini sanarak.''Hey göl sende beni yenemessin o ağaç beni yenemedi sende yenemessin anladınmı seni gidi kahrolası pislik nalet olası göl seni yeneceğim anladınmı benim ninja olmamı engelleyemessin anladınmı haa sana diyorum sen salak bi gölsün hatta afadersin ama dışkıya benziyorsun çok kötü kokuyorsun anladınmı ha!''der Edward çok sinirlenir.Edward tüm chakresını ve enerjisini toplar ayaklarına aktarır ve gölün üzerinde koşmaya başlar.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:18 pm

başaramadın ve suya düştün sakatu-sensei sana "öfkeylebirşey yapamazsın sakin ol zihnini boşalt ve tekrar dene" dedi.
Edward

Edward

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:26 pm

Sakatu Sensesi "öfkeylebirşey yapamazsın sakin ol zihnini boşalt ve tekrar dene" demişti.Ama Edward başarmalıydı Edward başarmalıydı Edward başarmalıydı Edward başarmalıydı Edward başarmalıydı Edward başarmalıydı Edward başarmalıydı Edward başarmalıydı.Edward'ın aklından sadece bu geçti Edward başarmalıydı.Edward tüm sinirini dışarı attı.Konsantre olmaya çalışdı derin bir nefes aldı tüm zihnini boşalttı geri geri adımlar attı tüm enerjisini ve çakrasını ayaklarında topladı.Edward hızlı göle doğru koştu ve gölün üzerinde yürümeyi denedi.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:32 pm

bunuda başardımıştın, sakatu-sensei suyun üzerine gelerek seni kolundan tuttu ve bir ağacın altına oturttu ve sana "bu son ama en zor aşama" dedi ardından omzuna chakraya duyarlı bir kağıt koydu ve anlatmaya başladı "Şimdi yapman gereken sadece zinhindekileri kafandan atıp sadece chakrana odaklanmak eyer bunu başarırsan omzundaki kağıtlar uçucaktır ama unutma bu aşama çok zordur iyice konsantre olman gerekir ve hiç birşey düşünmemen gerekiyor" dedi ve konuşmasını bitirdi.

Rp Out: Güzel ve uzun bir rp yap
Edward

Edward

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:40 pm

Edward senseinin dediğini anladı.Edward tüm zihnini boşalttı konsantre olmaya çalışdı derin bir nefes aldı.Edward nefeslerini iyice sıklaştırdı tüm çakrasını topladı vücudundaki tüm enerjiyi topladı ve omzuna doğru yönlendirdi.Edward hiçbirşey düşünmemeye çalışıyordu sadece kcoa bir boşluk sadece koca bir boşluk.Edward bunu yapabilirdi zihnini boşaltması gerekiyordu hiçbirşey düşünmemesi lazımdı.Edward bunu başaramıyordu Edward tüm gücünü topladı hiçbirşey düşünmemeye başladı tüm zihnini boşaltmaya çalışıyordu tüm zihnini boşaltmıştı.Konsantre olmaya çalışıyordu en sonunda konsantre oldu ve tüm çakrasını ve enerjisini omzunda topladı.Edward hazır olduğunda ise ''Tam vakti hadi başlayalım'' dedi.Edward kağıtları uçurmaya çalışıyordu kendini çok zorladı.Edward'ın burnu kanamaya başladı Edward bir şeyler hissetmeye başladığında.Kağıtlar uçuyormu diye gözlemledi.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:54 pm

Sakatu-sensei gözlerine inanamadı ve ona "Bu inanılmaz evlat başardın ilk denemesinde bunu başara bilen çok az sayıda insan var" dedi ve edwarda "hadi evlat şimdi ikinci sınıfa" dedi.
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

Tecrübe Puanı : 204

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 3:05 pm

Kazuma akademiye kaydolduktan sonra kayıt masasındaki adamın onu uyarması üzerine koşarak derse gelmişti. Gelirken dikkatsiz davranmıştı ve senseilerden birine çarpmıştı. Kapının önünde nefeslenmeye çalışırken "Umarım o adam benim Sensei'm olmaz olursa ayvayı yedim." diye hayıflandı. Kafasını kaldırdı ve masadaki adamın ona neden geç kalacağını söylediğini anlamaya çalıştı. Dersi vermesi gereken shinobi ortalarda görünmüyordu. Sınıfı kısa bir süre inceledikten sonra ön sıralardan birine oturdu ve öğretmenini beklemeye başladı.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 3:16 pm

Sakatu-sensei sınıfa doğru ilerlerken bir çocuğun dikkatsizliği yüzünden ona çarptını fark etti, ama birşey yapmadı sınıfa geldiğinde ona çarpan çocuğun orada oturduğunu gördü ve konşmaya başladı "Yeni Gelen Sen Kazuma Buraya Gel Önce kunai alıştırması yapmalısın ufaklık amacın hedefi delip geçmek eyer kunai o hadefi delip geçerse bir sonraki aşamaya geçicez" dedi.
Ravelle Kazuma

Ravelle Kazuma

Tecrübe Puanı : 204

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 3:31 pm

Sınıfa doğru koşarken çarptığı adamın öğretmeni olduğunu görünce biraz şaşırdı. Adamın Öğretmen olduğunu bilmiyordu. Kendini biraz suçlu hissetti ve "Kayıt masasındaki adam geç kalıcağımı söylemişti efendim bende acale ediyordum ama yanlışlıkla size çarptım afedersiniz." dedi. Sonra ayağa kalktı ve Öğretmeninden bir kunai aldı. Hedefe döndü ve çokta uzak olmadığı gördü. Hedefi vurabilirdi, biliyordu. Dikkatini topladı ve kunaisini hızlıca hedefe doğru fırlattı.
İnzar

İnzar

İlk Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Eğitim   İlk Eğitim Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 3:50 pm

Kunai hedefin tam yanından geçti başaramadın, Sakatu-sentei sana "Önemli deyil ufaklık ama unutma amacın kunai ile hedefi vurmak deyil hedefi delip geçmek" dedi ve kunai'yi ona uzattı...

Rp Out: en az 5 satır rp yapmalısın.

İlk Eğitim
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» İlk Eğitim
» Serbest Eğitim Alanı