Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Narutonu RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı.

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 762

Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı. Empty
MesajKonu: Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı.   Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:01 pm

Arkadaşlar Akademiden Mezun Olduğunuzda.Jutsu öğrenmek için Senseiniz İLe bu Alana gelebilir,bu alanda bir ninjanın eğitim yapabilceği Tüm Malzemeler sizlere sağlanmaktadır.Hepsi Ücretsizdir.Yakında Alan Eklenecektir.

İlla Her Sensei öğrencisini bu Alanda eğitim verecke diye bir şey yok.Fakat burada gördüğünüz eğitim %25 Daha HIzlı Olur.
http://narutorpg.hareketforum.com
Kurou Sanshin

Kurou Sanshin

Tecrübe Puanı : 42

MesajKonu: Geri: Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı.   Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:12 pm

Bence çok güzel bir düşünce olmuş ama senseiler NPC olsa olmaz mı? Çünkü sitede sadece 2 sensei var şuan onlarda sen ve rikan (adını unuttum bi an yaw Very Happy ) yani aynı anda sadece 2 kişi eğitim görebilecek o zaman. Eğer senseiler NPC olursa herkes eğitim görebilir
İnzar

İnzar

Tecrübe Puanı : 1114

MesajKonu: Geri: Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı.   Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:15 pm

zaten öyle olucak başka türlü olamaz.
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 762

MesajKonu: Geri: Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı.   Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı. Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 9:32 am

Eğer Chuunin Olabilirseniz Akademi öğrencisine bir kaç teknik öğretebilirsiniz.

Eğer Genin Olabilirseniz,Senseinizin İzni altında akademi öğrencisine 1 kaç teknik öğretebilirsiniz.

Eğer Akademi Öğrencisi İseniz,Akademideki arkadaşınıza bir kaç teknik Öğretebilrisiniz.

Bu saydıklarım Serbest Eğitim alanı İçin Geçerlidir.
http://narutorpg.hareketforum.com

Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serbest Eğitim Alanı
» Arkadaşlarınız İLe Serbest Rp
» Yeni Kurallarımız