Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Narutonu RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Kurallarımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 762

Yeni Kurallarımız Empty
MesajKonu: Yeni Kurallarımız   Yeni Kurallarımız Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 7:46 pm

Evet Arkadaşlar Buraya Yeni Kurallarımızı Yazıyorum.

Kural-1:Kimse boş yere Mesaj atmayacak
Kural-2:Hİç kimse Kendini Klan'a girmeden Başına Klanın İsmini yazmasın.
Kural-3:Her Kural İhlalinde Ceza verielcektir.Boş yere mEsaj -20 Tecrübe Puanı.Adminlerden Habersiz iş yapanlar -50 Tecrübe Puanı Kaybedecektir.
Kural-4:Kimse Üst Üste 2 adet RP yapamaz.Eğer Kendinize Partner Bulursanız Kendi Aranızda Yapabilirsiniz.
Kural-5:Kimse Kimseyi Yönetemez.Örnek:

İnzar(Normal bir Kullanıcı olarak):
Frozen çok üzülüyordu.
---------------------------

Bu çok yanlış bir cümledir.Ben duygumu belirtmedğim sürece benim duygularımı kimse yönetemez.

Özel Duyuru:
Üyeler Kendilerine göre Klan isimelrini yazmışlar.Onları siliyorum.Oyuna Klan İsmi yazmadan Giriniz.

Kural-6:Sizin Tecrübe Puanlarınızı Adminler Değil Sizler Düzenleyeceksiniz.Anlatım:

-Avatarınızın altında Tecrübe Puanınız Yazıyor.Tecrübe Puanı Kaç yazıyorsa Avatarın altındaki Tecrübe barına Yazcaksınız.Nasılmı?

İLk önce Profil'e Tıklayın.Sağ taraftan Kişi sayfasına Tıklayın.Aşşağıda Değiştirmek Yazar.Oraya tıklayın ve Gelecek olan Ekranda Tecrübe Puanınızın Değerini yazın.

Not:Her mEsajda Yapmak Zorunda Değilsiniz.Güncel Tutun yeter.
http://narutorpg.hareketforum.com

Yeni Kurallarımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurallarımız
» Yeni Alan:Her Köye Serbest Çalışma Alanı.