Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Narutonu RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Natsu Senju

3 posters
YazarMesaj
Natsu Senju

Natsu Senju

Tecrübe Puanı : 143

Natsu Senju Empty
MesajKonu: Natsu Senju   Natsu Senju Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 1:15 pm

Ad:Natsu(me)

Soyad:Senju

Köy:Konoha

Kurgu:Asıl Adı Natsume'dir..Ama Natsu Diye Kullanılmasını Daha Çok Sever..Hayatı..O Zamanlar Konoha'da Savaş Ve Sefillik Vardı..Hashirama Senju yani Shodaime Hokage Çocuğunu Konoha'daki Savaştan Kurtarmak İçin Bir Jouninle Gönderdi..Jounin Yolda Başka Bir Shinobiyle Savaştı Ve Natsu'yu Ignel Adında Biri buldu..Ailesi Veya Aile Diyebiliceği Kimsesi Yoktu..Bebekken Ormana Bırakılmıştı..Ignel Adında Bir Ejderha Onu Bulmuş Ve Eğitmişti..8 Yaşında Ateş Elementini Kullanmayı Öğrendi..Yaşına Göre Bir Element Kullanabilmesi Onu Dahi Kategorisine Sokuyordu..Natsu 12 Yaşındayken Ignel Kayboldu..Natsu Onu Aramayı Denedi Ama Başaramadı..Daha Sonra Konoha'ya Eğitim Almak İçin Gitti..Senju Clanından Olduğu İçin Konoha'da Eğitim Almak İstedi..Ama Aslında Senju Clanının Yaşayan Tek Varisiydi!!Şu An İçin Tek Hedefi Geleceğin Hokagesi Olmak Ve Igneli Bulmak..Geçmişini Öğrenmek..

Resim:Natsu Senju Natsume%5B2%5D

Statlar:

Pawa [Güç] : 7
Sutamina [Dayanıklılık] :7
Binsoku [Çeviklik] : 7
Natsuin Hiraku Sokudo [Mühür Açış Hızı] :7
Genjutsu [İlüzyon Tekniği] : 2
Ninjutsu [Büyü Tekniği] : 5
Taijutsu [Yakın Dövüş Tekniği] : 5
Chakra [Çakra] : 5
Element:Katon..
[i]

En son Natsu Senju tarafından Cuma Eyl. 11, 2009 9:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Uchiha Keita

Uchiha Keita

Tecrübe Puanı : 568

Natsu Senju Empty
MesajKonu: Geri: Natsu Senju   Natsu Senju Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 2:04 pm

Siteyi Terk Etti....

En son Uchiha Keita tarafından C.tesi Şub. 20, 2010 1:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 762

Natsu Senju Empty
MesajKonu: Geri: Natsu Senju   Natsu Senju Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:14 pm

Herkes Terbiyesini Bİlsin!.Tartışmaya gerek yok!.

Onlineyim RP lerinze başlayın.
http://narutorpg.hareketforum.com
Admin
Admin
Admin

Natsu Senju Empty
MesajKonu: Geri: Natsu Senju   Natsu Senju Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:16 pm

Bu arada Unuttum Very Happy.Karakterin Onaylandı Natsu.
Admin
Admin
Admin

Natsu Senju Empty
MesajKonu: Geri: Natsu Senju   Natsu Senju Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 9:17 am

Ben 3. kez yazıyorum bunu.Birisi Size Elementii öĞretmeden Öğrenemezssiniz.Üstelik Öğrenmenin ilk koşulu genin Olmaktır..Akademi bittiğinde Sınavlarımız Başlayacaktır.Ayriyetten görev eklenecektir.

Bu arada Soyadını Değiştir.

Natsu Senju
1 sayfadaki 1 sayfası